MBASTUDIES

Řízení managementu v Brazílie. Zde naleznete Řízení managementu studium v Brazílie

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Pokud studenti chtějí zapojit do kariéry, jako ředitel logistiky, správce nebo Informační management úředník po ukončení vzdělání, oni by mohli mít prospěch z provozování určité míry v kontrole řízení.

Brazílie nabízejí vyšší vzdělání, které je částečně financována pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v hlubší vzdělání. Musí být ve věku mezi 18 a 35 let. Tento vysokoškolský systém umožňuje studentům učit se praktické dovednosti, které jim umožní čelit výzvám 21. století.

Řízení managementu studium v Brazílie. Veškeré informace o studiu Řízení managementu. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie zde!

1 Výsledky v Řízení managementu, Brazílie Filter

MBA v podnikových financí, auditu a controllingu

Grupo Tiradentes
MBA
<
Denní studium
<
407 hodiny
Portuguese (Brazil)
Kampus

Adekvátní Hodiny; renomovaní profesoři a odborníci na místním trhu; infrastruktura kompatibilní se standardním požadavkem naší cílové skupiny; praktické zkušenosti a přítomnos ...

Čtěte více