close

Filtry

Zobrazit výsledky

Řízení managementu - Zde naleznete Řízení managementu studium

Dosažení Master of Business Administration je impozantní úspěch. K dispozici pouze po dokončení bakalářského studia, ilustruje plné a hluboké porozumění předmětu, zejména potenciálním zaměstnavatelům. Co je MBA v řízení řízení? Účetní procesy v jakékoli obchodní jednotce jsou navrženy nejen pro zpracování finančních požadavků podniku, ale také pro přidáv… Čtěte více

Dosažení Master of Business Administration je impozantní úspěch. K dispozici pouze po dokončení bakalářského studia, ilustruje plné a hluboké porozumění předmětu, zejména potenciálním zaměstnavatelům.

Co je MBA v řízení řízení? Účetní procesy v jakékoli obchodní jednotce jsou navrženy nejen pro zpracování finančních požadavků podniku, ale také pro přidávání informací do rozhodovacích procesů s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku pro podnik. Kontrola řízení je praxí správného využívání informací pro změnu v procesu rozhodování prostřednictvím konkrétních strategií a vlivů. Například použitím rozpočtů na měření výkonnosti manažera by se jednalo o akci kontroly řízení.

Výhody takového programu budou pravděpodobně překračovat vaši kariéru a do vašeho osobního života. Pravděpodobně očekáváte, že vám pomůžete s užitečnými schopnostmi, jako je řízení peněz, řízení času a zdokonalené sociální dovednosti.

MBA v řízení řízení se bude lišit v nákladech podle oblasti, ve které se škola nachází a samotné školy. Výdaje mohou být lépe zvládnutelné tím, že se rozhodnete, že si vezmete některé třídy online a ne v tradičním prostředí ve třídě. Specifické informace o nákladech na váš program získáte přímo z vaší školy.

Kariéra v oblasti řídící kontroly spočívá v každém odvětví. Můžete se rozhodnout pracovat v oblasti financí jako kontrolor pro velkou společnost. Případně můžete zjistit, že cesta k viceprezidentovi, prezidentovi nebo generálnímu řediteli malých i velkých společností je otevřená pro vás s magisterským diplomem. Můžete se také rozhodnout, že budete hledat funkci ředitele pro oblast lidských zdrojů nebo manažera operací.

Školy po celém světě nabízejí programy, jako je tento, na akademické půdě a on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Grupo Tiradentes
Aracaju, Brazílie

Adekvátní Hodiny; renomovaní profesoři a odborníci na místním trhu; infrastruktura kompatibilní se standardním požadavkem naší cílové skupiny; praktické zkušenosti a přítomnos ... +

Adekvátní Hodiny; renomovaní profesoři a odborníci na místním trhu; infrastruktura kompatibilní se standardním požadavkem naší cílové skupiny; praktické zkušenosti a přítomnosti pozvaných odborníků v některých modulů. -
MBA
Denní studium
407 hodiny
Portuguese (Brazil)
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde