MBASTUDIES

Management zásobování v Německo. Zde naleznete Management zásobování studium v Německo

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

S MBA v dodavatelském řetězci, přidal do učebního plánu umožňuje flexibilnější kariéru. Můžete přistát na různých pracovních míst ve výrobních a maloobchodní prodej firmám, jako Operations Manager, Inventory Manager a kupujícím abychom jmenovali alespoň některé. Tento program MBA vám dává velkou výhodu k dosažení vašeho cíle kariéry.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Management zásobování studium v Německo. Veškeré informace o studiu Management zásobování. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

2 Výsledky v Management zásobování, Německo Filter

MBA v mezinárodní logistice a obchodu

WINGS - Wismar University
MBA
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
4 semestry
31 Srp 2021
Angličtina
Online forma

Kombinovaný kurz MBA Logistics and Trade vás optimálně připraví na další kariérní kroky v logistickém průmyslu. Je to mezinárodní ve svém sladění, sedí na rozhraní obchodu a l ...

Čtěte více

Mezinárodní MBA Focus Logistic

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
MA
Říj 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Toto je naše specializace jako německý partner International Business School Alliance (IBSA).

Čtěte více