MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Na vysokých školách v hlavním městě Malajsie jsou známé pro jejich vztahy s různými zahraničními univerzitami a dobré umístění. To je jak mezinárodní a vyšší vzdělání lepší a levnější. To má některé hodné univerzity takový jako univerzita Malajsie a University of Kuala Lumpur.

Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Malajsie, Kuala Lumpur. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

2 Výsledky v MBA, Kuala Lumpur, Dálkové Filter

Master of Business Administration - MBA

Oxademy Business School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíce Přihlašování započato Spojené království Oxford Hongkong Hong Kong Čína Shanghai Malajsie Kuala Lumpur Indie Mumbai Nigérie Lagos Japonsko Tokyo + 14 více

Master of Business Administration je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro náročné, motivované absolventy.

Master of Business Administration

GlobalNxt University
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur + 1 více

MBA program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí posílit své znalosti a rozvíjet své schopnosti v celé řadě