Filter
MBA
Malajsie Kuala Lumpur Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Na vysokých školách v hlavním městě Malajsie jsou známé pro jejich vztahy s různými zahraničními univerzitami a dobré umístění. To je jak mezinárodní a vyšší vzdělání lepší a levnější. To má některé hodné univerzity takový jako univerzita Malajsie a University of Kuala Lumpur.

Dálkové MBA studium v Malajsie - Kuala Lumpur - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Malajsie, Kuala Lumpur. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v MBA, Kuala Lumpur, Dálkové

Oxademy Business School

Master of Business Administration je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro náročné, motivované absolventy. ... [+]

The Magistr obchodní administrativy je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro náročné, motivované absolventy. Oxademy se spojil s světy nejlepší univerzity dodat MBA program na světové úrovni. Náš program je navržen tak, aby pomohl studentům realizovat jejich potenciál lídra, naučit se nové specializované dovednosti, a zapojily se do globální sítě a zároveň žije a pracuje v jejich vlastním prostředí.

Jádro přínos studovat s Oxademy je real-life learning by inovativní on-line a tradiční metody učení.

1 Program - MBA 2 režimy učení - e-learning s Live online přednášky / On-Campus 3 Kvalifikace - CMI, PGD a MBA

Velmi cenově program Třetiny nákladů (ve srovnání s podobným plný úvazek programu) World-class Global Fakulta Inovativní Blended Learning Model Flexibilní a dostavba Živé přednášky navštěvovat odkudkoliv, kdykoliv na AnyDevice Místní Tutor Podpora Real-world Industry Engagement Globální propojení Příležitosti PROČ JE NAŠE MBA pro vás to pravé? ... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
GlobalNxt University

MBA program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí posílit své znalosti a rozvíjet své schopnosti v celé řadě ... [+]

Příprava nové generace globálních lídrů MBA program je určen pro jednotlivce, kteří chtějí posílit své znalosti a rozvíjet své kompetence v celé řadě důležitých oblastí podnikání. MBA je vynikající příprava pro vedení a vyšších manažerských pozicích. Naše MBA studenti jsou typicky profesionály s minimálně 10 let odborné praxe, významný podíl, který je na úrovni řízení.

Získané dovednosti, znalosti

Po dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: - Vedení pronikání obchodní analýzy a činit informovaná obchodní rozhodnutí. - Zkontrolujte složité obchodní problémy z různých perspektiv - vést a motivovat ostatní - Efektivně řídit podniky, procesy, činnosti a lidé - účinně spolupracovat jako součást globální, multi-kulturní týmu - Rozvoj strategické a taktické doporučení, které vedou k úspěšné obchodní výsledky - Současnost, argumentovat a přesvědčit přes jasnou komunikaci ... [-]

Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině