MBA/Magistr financí studium - Studium MBA/Magistr financí hledejte zde!

MBA/Magistr financí - Zde naleznete MBA/Magistr financí studium

MBA/Magistr financí

Mnoho univerzit po celém světě nabízejí dvojí titul: MBA / MSc v oboru Finance program, který umožňuje postgraduální kandidáti vykonávat oba tituly současně. Možnost dvojí stupeň je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí širokou obchodní vzdělání s těžkým důrazem na témata týkající se financování.

MBA titul bude zahrnovat všechny základní prvky obchodního programu absolvent-úrovni, včetně ekonomie, vůdčí schopnosti, účetnictví, řízení a globálních studií. Master of Science v oboru Finance se ponořit do komplexních podnikových financí. Celoroční typicky zahrnuje výpočetní a podnikové finance, finanční inženýrství, private equity strategie a manažerské ekonomiky.

Duální studijní programy jsou navrženy tak, aby směs obou stupňů.Často se některé z povinných předmětů pro jednotlivé MBA a MSc v oboru Finance stupňů překrývají, a studenti mohou získat studijní kredity, které se vztahují k oběma stupňů. Tento přístup k vysokoškolskému vzdělání je navržen tak, aby absolvent kandidáti postupují do programů rychleji as nižšími náklady.

Školné za účast na duální programy mohou podstatně lišit od jedné univerzity na druhou. Doporučuje se, aby potenciální kandidáti porovnat několik možných škol a analyzovat náklady před použitím. Absolvent kandidáti by měli navštěvovat školu, která je nejvhodnější.

Zaměstnavatelé často vypadají příznivě na uchazeče o zaměstnání s několika platnými tituly ve svém oboru. Absolventi se často úspěšně stala finanční analytici, finanční manažeři, finanční služby sales agenty, osobní finanční poradce a finanční zkoušející.Navíc, absolventi často mají možnost vybrat si zaměstnavatele, který je dobré vyhlídky díky prokázané odbornosti v oblasti financí kromě prokázané znalosti základy podnikání.

 

Pokud jste přemýšlel o získání absolvent titul v oboru Business Administration, ale chcete získat další podstatné ročníkovou práci v oblasti financí, může duální studijní program je nejvhodnější. V mnoha případech, jednotlivci raději zapsat do on-line studijního programu pro větší pohodlí a dostupností do tříd. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v MBA MBA/Magistr financí země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA místo.

or search for similar programs here