MBASTUDIES.CZ

Kombinované Právo Francie - Právo programy Francie Právo

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

MBA v právu je program určený pro studenty a profesionály, kteří chtějí rozšířit své kariérní možnosti. Vzhledem k tomu, Kurz umožňuje studentům, aby se dozvěděli o obchodní administrativy, ale také jim umožňuje dozvědět se o vlivu judikatury v podnikání. Složitost světa podnikání vede k vytvoření právního oddělení. Firmy viděli potřebu mít právní oddělení se postarat o obchodních otázkách týkajících se práva. Tento program vybavuje studenty, aby se znalosti a dovednosti o corporate finance, organizační chování, strategické řízení, daně, Ústavní právo a legislativa.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Kombinované MBA Francie - Udělejte si on-line MBA Francie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Právo, Francie Filter

MBA se specializuje na mezinárodní obchodní právo - management a finance

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Vzhledem k účinkům globalizace v důsledku zvýšené mezinárodní konkurence jsou společnosti nuceny rozvíjet ofenzivní strategie, kde jsou vyžadovány mezinárodní právní a daňové techniky.