Filter
MBA
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Právo Francie - Právo programy Francie Právo

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

MBA v právu je program určený pro studenty a profesionály, kteří chtějí rozšířit své kariérní možnosti. Vzhledem k tomu, Kurz umožňuje studentům, aby se dozvěděli o obchodní administrativy, ale také jim umožňuje dozvědět se o vlivu judikatury v podnikání. Složitost světa podnikání vede k vytvoření právního oddělení. Firmy viděli potřebu mít právní oddělení se postarat o obchodních otázkách týkajících se práva. Tento program vybavuje studenty, aby se znalosti a dovednosti o corporate finance, organizační chování, strategické řízení, daně, Ústavní právo a legislativa.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Kombinované MBA Francie - Udělejte si on-line MBA Francie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Právo, Francie

ESLSCA Business School

Vzhledem k účinkům globalizace v důsledku zvýšené mezinárodní konkurence jsou společnosti nuceny rozvíjet ofenzivní strategie, kde jsou vyžadovány mezinárodní právní a da ... [+]

Mezinárodní obchodní právo MBA - management a finance je zaměřeno nejen na právníky vysoké úrovně, ale také na profesionály, kteří chtějí zvládnout pokročilé právní otázky ve své oblasti činnosti. Toto školení jim dává perfektní zvládnutí otázek trhů a společností. Rozhodujícím přínosem na stále rostoucím trhu, kde tyto dvě odvětví zůstávají úzce propojeny.

Školení se skládá ze tří profesních os:

Právní riziko v podnicích a trzích;Ovládání základních disciplín obou oborů;Implementace strategických řešení, které jsou legálně přizpůsobeny.

To je důvod, proč školení nabízí průřezové právní čtení těchto dvou oblastí činnosti prostřednictvím dvou výukových jednotek (EU): práva a finance na jedné straně; Právo a řízení ostatních.... [-]

Francie Paris
Říjen 2019
Francouzština
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině