MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Právo v Evropa - Zde naleznete Kombinované MBA studium Právo v Evropa

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Jedná se o společný studijní program Masters in Business Administration a práva. Tento program je určen k usnadnění těchto studenty, kteří chtějí rozhodnout pro různorodé kariéry v oblasti korporátního práva. MBA Právo držitelé magisterských studijních programů mají diverzifikované kariérní možnosti v oblasti občanského práva a podnikání.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované MBA studium Právo v Evropa - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

3 Výsledky v Právo, Evropa Filter

Titul magistra v oblasti obchodního práva a public relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 16 - 20 měsíce Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více

Na konci Mistra (MBA) na obchodní právo a public relations studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich vlastní pracovní experiance a zobrazení velmi dobrá znalost obchodního práva a public relations.

MBA se specializuje na mezinárodní obchodní právo - management a finance

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Vzhledem k účinkům globalizace v důsledku zvýšené mezinárodní konkurence jsou společnosti nuceny rozvíjet ofenzivní strategie, kde jsou vyžadovány mezinárodní právní a daňové techniky.

MBA - Mezinárodní právo

The University of Law Business School Online
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království UK Online + 1 více

Mezinárodní právo MBA poskytuje postgraduální ocenění se silným zaměřením na pokročilé pohledy na manažerské postupy a vedení, které budou podporovat jejich kariéru v podnikání av mezinárodním právu.