MBA Mezinárodní zdravotní péče studium - Studium MBA Mezinárodní zdravotní péče hledejte zde!

MBA Mezinárodní zdravotní péče - Zde naleznete MBA Mezinárodní zdravotní péče studium

MBA Mezinárodní zdravotní péče

MBA je magisterský titul v oboru Business Administration. Vydělávat jedno jsou při všeobecné obchodní kurzy, jako jsou finance, účetnictví, management, marketing, právo, informační technologie, a etiky. MBA v mezinárodním zdravotnictví připravuje studenty na kariéru v odvětví zdravotní péče.

Co je MBA v mezinárodním zdravotnictví? Tento program je zaměřen na rozvoj podnikatelského řídících pracovníků ve zdravotnictví, které jsou vybaveny pokročilým odborných znalostí a dovedností, aby splňovaly požadavky mezinárodního zdravotnictví. Studenti budou rozvíjet široké chápání mezikulturních otázkách, stejně jako vybudovat síť mezinárodních odborníků, s nimiž se může někdy vyvinout globální politiky a zdravotní systémy. Absolventi budou schopni řídit, plánovat a organizovat péči o stárnoucích osob, stejně jako obchod s přírodními katastrofami, pandemií, a války.

Existuje mnoho výhod pro absolventy vysokých škol s MBA v mezinárodním zdravotnictví.Jejich míra jim dává konkurenční výhodu na pracovišti, a mohou požadovat vyšší plat. Jsou velmi zručný v komunikaci a interakci s odborníky a veřejností, a oni jsou schopni učinit rychlé rozhodnutí, tváří v tvář výzvám.

Jako mezinárodní míře, mohou studenti získat jejich vzdělání z nejrůznějších škol po celém světě. Náklady se mohou značně lišit od jedné univerzity na jinou, a proto je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit, kolik to bude stát vydělat si MBA.

MBA připravuje studenty s klíčovými obchodní znalosti, dovednosti a vlastnosti, které jim pomáhá snadno získat zaměstnání v širokém rozsahu kariéry. Absolventi mohou najít zaměstnání v oblasti léčiv, zdravotnických technologií průmyslu, nemocnicích a v charitativních a pomoci organizacím.

Existuje mnoho druhů MBA programů, které si můžete vybrat z, včetně na částečný úvazek, na plný úvazek, zrychlil a distančního vzdělávání.Můžete začít zkoumat správný program pro vaše potřeby právě přístupem naší rozsáhlé databáze. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Mba Mezinárodní Management Zdravotnictví

Frankfurt School of Finance & Management
Campus forma Kombinované 20 měsíců October 2017 Německo Frankfurt nad Mohanem

MBA Frankfurt škola v mezinárodním zdravotnictví managementu se postará o všechny účastníky zdravotní péče hodnotového řetězce, poskytovatelé, plátci, regulačních orgánů i dodavatelů. [+]

Vzhledem k tomu, zdravotnictví průmysl se stává více mezinárodní, musí manažeři mít globální, praxe-orientované vzdělání spolu se silnými mezikulturních dovedností.

MBA v mezinárodním zdravotnictví Management je unikátní ve své výuky a praktický přístup, který se snaží překonat národní hranice a způsoby myšlení po celém světě. MBA program v mezinárodním zdravotnictví managementu vyvíjí podnikatelské řídících pracovníků ve zdravotnictví vybavené pokročilé dovednosti a odborné znalosti zvládnout výzvy v globalizovaném zdravotnictví.

Prostřednictvím obytných modulů ve vybraných relevantních místech po celém světě, budou členové programu identifikovat osvědčené postupy, rozvíjet široké chápání mezikulturních otázkách a vybudovat mezinárodní síť profesionálů vedou debatu v rozvoji globální zdravotnictví.... [-]


MBA V Managementu Nemocnice, Kliniky A Kanceláře

Grupo Tiradentes
Campus forma Denní studium 418 hodin March 2018 Brazílie Aracaju

Učitelé s teoretickými i praktickými zkušenostmi v oblasti managementu ve zdravotnictví a jeho specifika; Úspěch případové studie s malou, střední a velké organizace; Infrastruktura kompatibilní se standardním požadavkem naší cílové skupiny; praktické zkušenosti a přítomnosti pozvaných odborníků v některých modulů. [+]

diferenciál Course Učitelé s teoretickými i praktickými zkušenostmi v oblasti managementu ve zdravotnictví a jeho specifika; Úspěch případové studie s malou, střední a velké organizace; Infrastruktura kompatibilní se standardním požadavkem naší cílové skupiny; praktické zkušenosti a přítomnosti pozvaných odborníků v některých modulů. CÍLE Mezi hlavní cíle MBA, můžeme vyzdvihnout: Za účelem poskytnutí nezbytné znalosti v postupech řízení, směřujících k plánování, realizaci a kontrolu činností souvisejících s zdravotnických zařízeních. Empowering žáků s technickými nástroji pro správu a stanovit potřebné parametry k řešení problémů jedinečné pro ekonomiku zdravotnictví a jeho důsledky. Přímý zvláštní pozornost kvalitě, audit a akreditaci v nemocnicích, klinikách a kancelářích. Dynamická a inovativní způsob, TARGET Tento kurz je zaměřen na profesionály, kteří provádějí úkoly související s řízením ve zdravotnických zařízeních, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, administrátory, ekonomů a účetních, kteří pracují v nemocnicích, na klinikách a / nebo kanceláří. METODIKA Kurz se bude rozvíjet prostřednictvím různých vyučování / učení technik s cílem umožnit aktivní účast studentů při výstavbě znalostí. Profesor poskytovat školních pomůcek sledování. Budou použity podle povahy a vhodnosti jednotlivých disciplín, různé metody, jako jsou případové studie, her a simulací, konferencí, přednášek, seminářů, zaměřených studií, skupinová práce, praktické výuce v laboratořích, debat a výměn experimenty. [-]