MBA Mezinárodní zdravotní péče studium - Studium MBA Mezinárodní zdravotní péče hledejte zde!

MBA Mezinárodní zdravotní péče - Zde naleznete MBA Mezinárodní zdravotní péče studium

MBA Mezinárodní zdravotní péče

MBA je magisterský titul v oboru Business Administration. Vydělávat jedno jsou při všeobecné obchodní kurzy, jako jsou finance, účetnictví, management, marketing, právo, informační technologie, a etiky. MBA v mezinárodním zdravotnictví připravuje studenty na kariéru v odvětví zdravotní péče.

Co je MBA v mezinárodním zdravotnictví? Tento program je zaměřen na rozvoj podnikatelského řídících pracovníků ve zdravotnictví, které jsou vybaveny pokročilým odborných znalostí a dovedností, aby splňovaly požadavky mezinárodního zdravotnictví. Studenti budou rozvíjet široké chápání mezikulturních otázkách, stejně jako vybudovat síť mezinárodních odborníků, s nimiž se může někdy vyvinout globální politiky a zdravotní systémy. Absolventi budou schopni řídit, plánovat a organizovat péči o stárnoucích osob, stejně jako obchod s přírodními katastrofami, pandemií, a války.

Existuje mnoho výhod pro absolventy vysokých škol s MBA v mezinárodním zdravotnictví.Jejich míra jim dává konkurenční výhodu na pracovišti, a mohou požadovat vyšší plat. Jsou velmi zručný v komunikaci a interakci s odborníky a veřejností, a oni jsou schopni učinit rychlé rozhodnutí, tváří v tvář výzvám.

Jako mezinárodní míře, mohou studenti získat jejich vzdělání z nejrůznějších škol po celém světě. Náklady se mohou značně lišit od jedné univerzity na jinou, a proto je důležité, aby obraťte se na školu přímo zjistit, kolik to bude stát vydělat si MBA.

MBA připravuje studenty s klíčovými obchodní znalosti, dovednosti a vlastnosti, které jim pomáhá snadno získat zaměstnání v širokém rozsahu kariéry. Absolventi mohou najít zaměstnání v oblasti léčiv, zdravotnických technologií průmyslu, nemocnicích a v charitativních a pomoci organizacím.

Existuje mnoho druhů MBA programů, které si můžete vybrat z, včetně na částečný úvazek, na plný úvazek, zrychlil a distančního vzdělávání.Můžete začít zkoumat správný program pro vaše potřeby právě přístupem naší rozsáhlé databáze. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více

Mba / Mph S Yale školou Veřejného Zdraví

Yale School of Management
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené státy americké New Haven New York, NY + 1 více

Program MPH pro veřejnou zdravotní školu Yale je určen pro vysoce motivované studenty se značným zájmem o oblast veřejného zdraví [+]

Program MPH pro veřejnou zdravotní školu Yale je určen pro vysoce motivované studenty se značným zájmem o oblast veřejného zdraví. Zatímco některé matriculanty začínají program přímo od vysokoškolských a postgraduálních institucí, jiné mají související pracovní zkušenosti v oblasti veřejného zdraví a / nebo odborné vzdělání. Obecně platí, že program MPH vyžaduje čtyři semestry v rezidenci, během nichž musí být dokončeno 20 kurzů. Všichni studenti MPH absolvují základní kurzy v oblasti biostatistiky, epidemiologie, environmentálního zdraví, zdravotní politiky a sociálních a behaviorálních věd. Studenti musí také splňovat divizní požadavky, které jsou specifické pro každý akademický program. Kromě toho studenti dokončí stáž mezi prvním a druhým ročníkem denního studia a buď diplomovou prací, nebo studijním oborem. Společní uchazeči o studium... [-]