MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium Mediální studia v Spojené státy americké - Boca Raton - Zde naleznete Dálkové MBA studium Mediální studia v Spojené státy americké - Boca Raton

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

Mediální studie se mohou soustředit na to, jak distribuovat informace velkým skupinám spotřebitelů prostřednictvím různých médií. Některé příklady zahrnují televizní pořady, rozhlasové segmenty, celosvětový web, noviny a dokumenty.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Boca Raton v Palm Beach na Floridě je město, které začínající studenty rád a byl nazván "vzkvétající univerzitní město". Existuje pět hlavních univerzit, které lze vybrat.

Dálkové MBA studium Mediální studia v Spojené státy americké - Boca Raton - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu Mediální studia v Spojené státy americké - Boca Raton Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Boca Raton zde!

1 Výsledky v Mediální studia, Boca Raton, Dálkové Filter

MBA pro správu médií

Lynn University
Kampus Online forma Kombinované 1 - 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Boca Raton + 1 více

Zatím budete praktikovat potřebné dovednosti, abyste mohli s důvěrou řídit vše od tiskových kampaní až po interní komunikaci. Dozvíte se o blízkém vztahu mezi médii a populární kulturou a o tom, jak tyto propletené síly postavit ve prospěch organizace. Navíc budete zapojeni do diskusí na vysoké úrovni o příslušných etických a regulačních otázkách, jimž čelí průmysl.