MBASTUDIES.CZ

Dálkové Mediální studia programy, vyhledejte nejlepší Mediální studia programy zde! - Mediální studia

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Mediální studia mohou vyučovat řadu režimů, jako je fotografování, tisk, video nebo zvuk, aby mohli divákům poskytovat informace. Může zahrnovat koncepty z různých oborů, jako jsou komunikace, technologie a marketing.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové Mediální studia programy: Hledat zde pro programy Mediální studia . Získejte všechny školy a on-line Mediální studia directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Mediální studia zde!

2 Výsledky v Mediální studia, Dálkové Filter

MBA Online - luxusní management a podnikání v digitálním věku

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Online forma Denní studium 12 měsíce Říjen 2019 Francie Paris

Odvětví v oblasti luxusních výrobků se již několik desetiletí stalo vedoucím představitelem inovací v oblasti řízení a marketingu.

MBA pro správu médií

Lynn University
Kampus Online forma Kombinované 1 - 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Boca Raton + 1 více

Zatím budete praktikovat potřebné dovednosti, abyste mohli s důvěrou řídit vše od tiskových kampaní až po interní komunikaci. Dozvíte se o blízkém vztahu mezi médii a populární kulturou a o tom, jak tyto propletené síly postavit ve prospěch organizace. Navíc budete zapojeni do diskusí na vysoké úrovni o příslušných etických a regulačních otázkách, jimž čelí průmysl.