Filter
MBA
Zimbabwe Harare Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management v Zimbabwe - Harare - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Zimbabwe - Harare

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Obchodní profesionálové a studenti, kteří sledují MBA rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro horních vedoucích pozicích. Mnoho programů kombinovat předměty související s podnikáním s vedením stavebních tříd. Studenti se naučí, jak efektivně řídit podnikání a tým různě velkých organizací.

Zimbabwe, oficiálně Republika Zimbabwe je vnitrozemský stát ležící v jižní Africe, mezi Zambezi a Limpopo řeky.

Harare je hlavním a největším městem Zimbabwe. Město je moderní mistrovské dílo postavené na obchod s tabákem, kukuřice, bavlna, ovoce a zlata. Město je dnes kulturním centrem, které je domovem pro některé země je nejvíce prestižních univerzit.

Kombinované MBA studium Management v Zimbabwe - Harare - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Zimbabwe - Harare Ušetřete čas a kontaktujte školu v Zimbabwe - Harare zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Harare

Esami Business School

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyšk ... [+]

Struktura

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyškolených pracovníků v dopravním sektoru bude její provozní výkonnost i nadále špatná, a tudíž i zavedení MBA-TELM. Kromě třídních seminářů budou studenti v rámci programu absolvovat dvoutýdenní zahraniční turné. Budou schopni navštívit řadu dopravních a logistických podniků a mohou využít výměnu zkušeností se svými protějšky.

Kurzy MBA-TELM jsou nabízeny ve večerních hodinách od 17:00 do 22:00. Tyto třídy budou trvat dva až tři týdny za dva a půl až tři měsíce.... [-]

Zimbabwe Harare
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině