Filter
MBA
Uganda Kampala Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management v Uganda - Kampala - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Uganda - Kampala

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Správcovská MBA je absolventem program, který připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení vyšší úrovně. Studenti budou rozvíjet dovednosti, postoje a znalosti potřebné k tomu, aby byli úspěšní v podnikovém prostředí.

Potěšení z východní Afriky se nikdy omezena pouze cestovního ruchu. V Ugandě například lidí navštíví vnitrozemský stát na turné a užijte si nádherný tropické klima. Hlavními jazyky jsou zde svahilština a angličtina, stejně jako Luganda. Je to stojí za to do země a musí být zapsáni v jejich mezinárodně uznávaných vysokých škol pro získání titulu nebo diplomu hřiště. Studentský život je zde úchvatná a lidé mají kvalitní sociální interakce, stejně jako místní obyvatelé.

Město Kampala je největší, kromě toho, že hlavní město republiky Ugandy. To má velkou populaci více než 1,4 milionu obyvatel a hostí řadu vysokoškolských vzdělávacích institucí v rámci svých hranic.

Kombinované MBA studium Management v Uganda - Kampala - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Uganda - Kampala Ušetřete čas a kontaktujte školu v Uganda - Kampala zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Kampala

Esami Business School

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyšk ... [+]

Struktura

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyškolených pracovníků v dopravním sektoru bude její provozní výkonnost i nadále špatná, a tudíž i zavedení MBA-TELM. Kromě třídních seminářů budou studenti v rámci programu absolvovat dvoutýdenní zahraniční turné. Budou schopni navštívit řadu dopravních a logistických podniků a mohou využít výměnu zkušeností se svými protějšky.

Kurzy MBA-TELM jsou nabízeny ve večerních hodinách od 17:00 do 22:00. Tyto třídy budou trvat dva až tři týdny za dva a půl až tři měsíce.... [-]

Uganda Kampala
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině