MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - South Orange - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - South Orange

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

South Orange New Jersey je součástí minulosti uprostřed městské východního pobřeží. South Orange je především univerzitní město s přístupem k Atlantskému oceánu a velkých městech, jako je Filadelfie.

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - South Orange - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Spojené státy americké - South Orange Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - South Orange zde!

1 Výsledky v Management, South Orange Filter

Master of Business Administration (MBA) Management

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké South Orange + 1 více

Z praktických zkušeností až po teoretické základy vás vedení managementu připravuje, abyste vedli s důvěrou a úspěchem. Studenti jsou schopni rozvíjet dovednosti v oblastech, jako je vyjednávání, podnikání a inovace.