Filter
MBA
Spojené státy americké North Carolina Raleigh Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Raleigh - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Raleigh

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Raleigh se nachází v Severní Karolíně, USA. Město je domovem mnoha veřejných, komunitní a soukromé (pro zisk), vysokoškolských zařízení. Spolu s vynikající akademické kvality jsou orgány známý pro sportovní a rekreační akce.

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Raleigh - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Spojené státy americké - Raleigh Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Raleigh zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Raleigh

Tituly
Místo
Spojené státy americké
North Carolina
Raleigh
Typ studia
Tempo
Meredith College

Prostřednictvím Meredith MBA program s Project Management v Raleighu ... [+]

Prostřednictvím Meredith MBA program s Project Management v Raleighu

[-]
Spojené státy americké Raleigh
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině