MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Maryville - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Maryville

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Maryville je krajské město NODAWAY kraje. Vysokoškolské vybavení patří vysokých škol a technických odborných učilišť. Spolu s vysokoškolskými zařízeními je zde spousta rekreačních zařízení v Maryville, která zahrnuje deset parky, šest pole baseballu, několik fotbalové kluby, vklad parky a spoustu přírodních krás.

Kombinované MBA studium Management v Spojené státy americké - Maryville - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Spojené státy americké - Maryville Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Maryville zde!

1 Výsledky v Management, Maryville Filter

MBA in General Management

Northwest Missouri State University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Maryville + 1 více