MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Spojené království - Canterbury - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Spojené království - Canterbury

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Kombinované MBA studium Management v Spojené království - Canterbury - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Spojené království - Canterbury Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Canterbury zde!

1 Výsledky v Management, Canterbury Filter

Vzdělání MBA Vedení a řízení

Canterbury Christ Church University Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 semestry Srpen 2019 Spojené království Canterbury + 1 více

Naše MBA se zaměřením na vzdělávání Leadership & Management je určen pro zkušené manažery a odborníky pracující v oblasti vzdělávání ve veřejné, soukromé a ne-pro-ziskové odvětví, ve Velké Británii a do zahraničí