MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Thajsko - Bangkok - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Thajsko - Bangkok

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Správcovská MBA je absolventem program, který připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení vyšší úrovně. Studenti budou rozvíjet dovednosti, postoje a znalosti potřebné k tomu, aby byli úspěšní v podnikovém prostředí.

Thajsko (ประเทศไทย), oficiálně Thajským královstvím (ราช อาณาจักร ไทย) je stát v jihovýchodní Asii na pobřeží Andamanského moře a Thajského zálivu. Hlavní město Bangkok stojí na začátku mnoha návštěvníků 'tras a zároveň moderní město, má bohaté kulturní dědictví.

Bangkok je jedním z nejlepších míst k své studium v ​​Thajsku. Bankok má elegantní atmosféru pro to své osobní studium neopomenout vynikajících univerzit jako Kasetsart univerzity, že hostí.

Kombinované MBA studium Management v Thajsko - Bangkok - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Thajsko - Bangkok Ušetřete čas a kontaktujte školu v Thajsko - Bangkok zde!

1 Výsledky v Management, Bangkok Filter

Mba v obchodním modelování a vývoji

Mahidol University International College
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Červen 2020 Thajsko Bangkok + 1 více

Očekává se, že absolventi oboru Business Modeling and Development budou dobře orientováni jak v teoretických, tak praktických aspektech modelování a rozvoje podnikání.