MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Severní Amerika

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Správcovská MBA je absolventem program, který připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení vyšší úrovně. Studenti budou rozvíjet dovednosti, postoje a znalosti potřebné k tomu, aby byli úspěšní v podnikovém prostředí.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Kombinované MBA studium Management v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

26 Výsledky v Management, Severní Amerika Filter

MBA

Angelo State University College of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké San Angelo + 2 více

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlepšovat obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, manažery a správci. V rámci programu jsou integrovány mezinárodní obchodní a obchodní etika.

Mba - řízení neziskových organizací

College of Mount Saint Vincent
Kampus Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Bronx

Program akademie MBA vybaví studenty s vedoucími dovednostmi a obchodním důvtitem, aby sloužily jak ziskovému, tak neziskovému sektoru. Program nabízí studentské centrum pro vzdělávání v rámci učebních osnov akreditovaných akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Online MBA ve výkonném managementu a podnikání

California Institute of Advanced Management
Online forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíce Září 2019 Spojené státy americké El Monte + 1 více

Výkonný management společnosti CIAM

Master of Business Administration (MBA) Management

Seton Hall W. Paul Stillman School of Business
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké South Orange + 1 více

Z praktických zkušeností až po teoretické základy vás vedení managementu připravuje, abyste vedli s důvěrou a úspěchem. Studenti jsou schopni rozvíjet dovednosti v oblastech, jako je vyjednávání, podnikání a inovace.

MBA in General Management

Northwest Missouri State University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Maryville + 1 více

MBA - Informační systémy řízení

Shippensburg University - John L. Grove College of Business
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Shippensburg Harrisburg + 2 více

John L. Grove vysokoškolský magisterský studijní program Business Master nabízí vysokou kvalitu a vynikající hodnotu. Náš program MBA akreditovaný podle AACSB je navržen tak, aby vám pomohl uspět v rychle se měnící globální ekonomice. Naši doktorandi najdou Loan MBA spolehlivou, cenově dostupnou a pohodlnou.

MBA Global Management

University of Baltimore, Merrick School of Business
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Mount Vernon + 3 více

Specializace MBA v oblasti globálního managementu rozvíjí vedoucí pracovníky a vedoucí pracovníky v podnikání za účelem odměňování kariéry v mezinárodních firmách, vládních agenturách a multikulturních organizacích. Získáte teoretický základ pro pochopení základních konceptů globálního podnikání. Patří mezi ně mimo jiné globální finance, globální marketingové řízení, mezikulturní vedení a obchodní strategie v mezinárodním obchodním prostředí.

Sportovní management MBA

Lynn University
Kampus Online forma Kombinované 1 - 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Boca Raton + 1 více

Při sledování sportovního managementu MBA se naučíte vytvářet optimální prostředí pro interpersonální a obchodní růst při zkoumání otázek, které ovlivňují budoucnost tohoto odvětví. Získáte také praxi uplatňování teorie řízení a praktických technik v reálném světě, pokud jde o organizaci úspěšného atletického oddělení prostřednictvím požadavku na stáž v oboru. Tato specializace nabízí soustředěný a užitečný soubor dovedností, aby se stal neocenitelným majetkem na všech úrovních sportovní správy, ať už kolektivních, profesionálních nebo rekreačních.

Koncentrace obecného managementu MBA

University of Saint Mary Online
Online forma Kombinované 1 rok Září 2019 Spojené státy americké Leavenworth

Přizpůsobte si svůj zrychlený, online stupeň MBA se soustředěním v managementu. Tato koncentrace se zaměřuje na ekonomiku, obecné manažerské dovednosti, jako je řešení konfliktů a hluboké porozumění vedení. Za pouhých 1 rok můžete získat z akreditované IACBE online MBA z University of Saint Mary a učinit své cíle realitou.

MBA in Management Information Systems

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Cyprus Online + 28 více

Master of Business Administration: Management

Our Lady of the Lake University Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké San Antonio

Online MBA na naší paní Lake University nabízí přísné osnovy, které zahrnují osobní pozornost naší fakulty, výuku v praktických aplikacích obchodní teorie a strategie a progresivní přístup, který předvídá současné a budoucí potřeby. Tento online program je akreditován ACBSP a je určen pro zaneprázdněné studenty, kteří chtějí nadále plnit své profesní a osobní povinnosti. Vyberte si ze dvou specializací ve zdravotnictví Management a management.

Master of Business Administration: Výkonný koučink

Queens University of Charlotte Online
Online forma Kombinované 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Charlotte

Online MBA program na Queens University of Charlotte je postaven na základech principů vedení a na tom, jak se integrují s klíčovými obchodními koncepty, jako je strategické plánování, organizační chování, finance a marketing.

Master of Business Administration ve výkonném managementu

Royal Roads University
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 18 - 31 měsíce Srpen 2019 Kanada Victoria + 1 více

Chcete-li být úspěšní v dnešní globálně zaměřené komerční krajině, musíte pochopit vše o podnikání. Naše MBA ve výkonném managementu řeší potřeby reálného světa dnešního podnikatelského světa, rozvíjí pružné mysli se schopností analyzovat situaci, syntetizovat strategický plán a realizovat efektivní řešení.

Master of Business Administration - Strategické vedení

University of Delaware Online
Online forma Kombinované 16 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké Newark

Master of Business Administration ve strategickém vedení.

Master of Business Administration ve strojírenském managementu

Salem University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Carmel + 3 více

12-měsíční, 36-kreditní MBA ve strojírenském managementu připravuje na řízení více proměnných, které ovlivňují inženýrské procesy.