Filter
MBA
Namibie Windhoek Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management v Namibie - Windhoek - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Namibie - Windhoek

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Namibie je v jižní Africe, hraničí s Jižní Afriky, Botswany, Angoly, Zambie a Atlantický oceán. Namibie je podobný do Jižní Afriky, a pokud jste 're zvyklí cestovat v jedné zemi, cestování v jiné zemi je poměrně snadné. Turisté mohou vstoupit Namibie po dobu až 90 dní.

Všichni ti, kteří mají zájem o kvalitní vzdělání v nízkých nákladech musí žít ve Windhoeku. Toto město je známé pro své rozmanité vzdělávací instituce, jako jsou univerzity a polytechnika Namibie Namibie.

Kombinované MBA studium Management v Namibie - Windhoek - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Namibie - Windhoek Ušetřete čas a kontaktujte školu v Namibie - Windhoek zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Windhoek

Esami Business School

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyšk ... [+]

Struktura

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyškolených pracovníků v dopravním sektoru bude její provozní výkonnost i nadále špatná, a tudíž i zavedení MBA-TELM. Kromě třídních seminářů budou studenti v rámci programu absolvovat dvoutýdenní zahraniční turné. Budou schopni navštívit řadu dopravních a logistických podniků a mohou využít výměnu zkušeností se svými protějšky.

Kurzy MBA-TELM jsou nabízeny ve večerních hodinách od 17:00 do 22:00. Tyto třídy budou trvat dva až tři týdny za dva a půl až tři měsíce.... [-]

Namibie Windhoek
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině