Filter
MBA
Malta Xagħra Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management v Malta - Xagħra - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Malta - Xagħra

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Obchodní profesionálové a studenti, kteří sledují MBA rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro horních vedoucích pozicích. Mnoho programů kombinovat předměty související s podnikáním s vedením stavebních tříd. Studenti se naučí, jak efektivně řídit podnikání a tým různě velkých organizací.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované MBA studium Management v Malta - Xagħra - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Malta - Xagħra Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malta - Xagħra zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Xagħra

Global College Malta

University of Chester MBA se specializací řízení projektů ... [+]

Magisterský program v oboru Business Administration učí to, co absolventi potřebují vědět, za účelem provedení v řadě odvětví podnikání. Téměř každý představitelný průmysl vyžaduje určitý druh obchodní administrativu, aby fungovala hladce a účinně. Skládá se z různě pohybuje témat v oblastech souvisejících s technologií, marketingu, komunikace a lidské resources- obchodní administrativy má rozmanitost umožnit absolventy pro práci v mnoha různých institucí a pracovních rolí.

Studenti, kteří se specializují na projektovém řízení se naučí dovednosti nezbytné k provedení obchodní návrh do konce, řízením každý krok efektivně při zachování konečný cíl na mysli. To je doplněna specializovaným modulem: Správa vynikající výsledky v oblasti procesů a projektů, kde se studenti učili k zajištění kontroly kvality ve všech fázích projektu.... [-]

Malta Xagħra
Kontaktuj školu
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině