Filter
MBA
Malta Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Management Malta - Management programy Malta Management

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované MBA Malta - Udělejte si on-line MBA Malta. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management, Malta

Global College Malta

University of Chester MBA se specializací řízení projektů ... [+]

Magisterský program v oboru Business Administration učí to, co absolventi potřebují vědět, za účelem provedení v řadě odvětví podnikání. Téměř každý představitelný průmysl vyžaduje určitý druh obchodní administrativu, aby fungovala hladce a účinně. Skládá se z různě pohybuje témat v oblastech souvisejících s technologií, marketingu, komunikace a lidské resources- obchodní administrativy má rozmanitost umožnit absolventy pro práci v mnoha různých institucí a pracovních rolí.

Studenti, kteří se specializují na projektovém řízení se naučí dovednosti nezbytné k provedení obchodní návrh do konce, řízením každý krok efektivně při zachování konečný cíl na mysli. To je doplněna specializovaným modulem: Správa vynikající výsledky v oblasti procesů a projektů, kde se studenti učili k zajištění kontroly kvality ve všech fázích projektu.... [-]

Malta Xagħra
Kontaktuj školu
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině