MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Itálie - Rome - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Itálie - Rome

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Správcovská MBA je absolventem program, který připravuje studenty na kariéru v oblasti řízení vyšší úrovně. Studenti budou rozvíjet dovednosti, postoje a znalosti potřebné k tomu, aby byli úspěšní v podnikovém prostředí.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​hlavním městě s bohatým dědictvím, Řím je to pravé místo. Má výrazné univerzity jako je University of Rome, která poskytuje studijní programy v nejrůznějších oborech, jako je historie a techniky. Toto město je klidné a ideální pro život.

Kombinované MBA studium Management v Itálie - Rome - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Itálie - Rome Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Rome zde!

1 Výsledky v Management, Rome Filter

Dual Master of Business Administration - Dual MBA; Řím-Paříž nebo Londýn

Swiss School of Management, Rome Italy
Kampus Denní studium Kombinované 24 měsíce Říjen 2019 Itálie Rome + 1 více

Jedná se o druh mezinárodního zážitku, který vám umožní studovat a pracovat ve dvou hlavních městech Evropské unie; Řím, Paříž nebo Londýn. Dává vám příležitost získat mezinárodní akreditovaný duální titul za pouhých 18 měsíců.