MBASTUDIES.CZ

Kombinované Management Itálie - Management programy Itálie Management

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Kombinované MBA Itálie - Udělejte si on-line MBA Itálie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Management, Itálie Filter

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíce Srpen 2020 Spojené království Glasgow Itálie Milan Německo Munich Čína Beijing Francie Toulouse + 9 více

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

Dual Master of Business Administration - Dual MBA; Řím-Paříž nebo Londýn

Swiss School of Management, Rome Italy
Kampus Denní studium Kombinované 24 měsíce Říjen 2019 Itálie Rome + 1 více

Jedná se o druh mezinárodního zážitku, který vám umožní studovat a pracovat ve dvou hlavních městech Evropské unie; Řím, Paříž nebo Londýn. Dává vám příležitost získat mezinárodní akreditovaný duální titul za pouhých 18 měsíců.