Filter
MBA
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Management Itálie - Management programy Itálie Management

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Kombinované MBA Itálie - Udělejte si on-line MBA Itálie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Management, Itálie

University of Strathclyde Business School

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukro ... [+]

Proč tento kurz?

MBA s specializaci ve vedení studia byl vyvinut Strathclyde Business School (SBS) a svěřeneckého Foundation Leadership (LTF).

Rádi bychom vás vybízíme k návštěvě školy nebo střediska se ucházíte se a klást tolik otázek, jak je potřeba ujasnit si své rozhodnutí.

Kvalifikace a zkušenosti

Pokud jste studoval pro bakalářský titul na instituci, non-britské budeme potřebovat kopii vašeho studia přepisu. Bude rovněž považovat za odbornou kvalifikaci. být alespoň 28 let věku. mít minimálně tři roky na plný úvazek postgraduální zkušenosti, kde je řízení lidí a zdrojů hrál významnou roli.

[-]
Itálie Milan
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
24 - 36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swiss School of Management, Rome Italy

Jedná se o druh mezinárodního zážitku, který vám umožní studovat a pracovat ve dvou hlavních městech Evropské unie; Řím, Paříž nebo Londýn. Dává vám příležitost získat me ... [+]

Proč švýcarská škola managementu v Římě?

Jednoduše řečeno, švýcarské vzdělání přináší hodnotu.

Náš americký a evropský akreditovaný titul Dual MBA vám dává více než novou řadu na vašem resumé. Poskytuje profesionální útěk kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě.

Duální magisterský studijní program SSM-INSEEC poskytuje studentům MBA silný soubor mezinárodních zkušeností a příležitostí. V průběhu programu nabízí Dual MBA studentům mezinárodní pohled do třídy i mimo ni. S využitím zkušeností dvou dynamických obchodních škol se budou zdvojnásobit sítě studentů spolužáků a profesorů, zatímco třídy Dual MBA se mohou stát silnějšími kandidáty na zaměstnavatele s magisterským titulem od švýcarské školy managementu v Římě a INSEEC v Paříži nebo Londýně. A časem stráveným v Římě, Paříži nebo Londýně mohou studenti opravdu navázat přátele z celého světa! Program končí šestiměsíční placenou stážou v Paříži nebo Londýně.... [-]

Itálie Rome
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině