MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management v Francie - Paris - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management v Francie - Paris

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Obchodní profesionálové a studenti, kteří sledují MBA rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro horních vedoucích pozicích. Mnoho programů kombinovat předměty související s podnikáním s vedením stavebních tříd. Studenti se naučí, jak efektivně řídit podnikání a tým různě velkých organizací.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Kombinované MBA studium Management v Francie - Paris - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management v Francie - Paris Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paris zde!

4 Výsledky v Management, Paris Filter

MBA ve velkém řízení dat a rozhodovacím procesu

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Pochopte fungování své organizace a jejího prostředí, abyste byli schopni nastavit řídicí panely, které je budou sledovat, av iterační logice se přizpůsobovat a přizpůsobovat pomocí nejlepších nástrojů výpočetní.

MBA specializované řízení a marketing luxusu a módy

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

MBA ESLSCA Management a marketing luxusu a módy je dnes po desetileté existenci známý a uznáván jako jeden z nejlepších prostředků pro vstup do těchto činností.

Specializované MBA - Audit a řízení řízení

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Auditor nebo vedoucí manažer řízení je silou návrhu lépe řídit rizika a posílit efektivitu společnosti. Vedle svých hlavních činností jsou křížově funkční a řídící funkce: odborná inteligence, provozní školení, sledování kvality atd.

MBA Specialized - řízení podnikových projektů

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

V globalizované a vzájemně propojené ekonomice je rozhodující schopnost podporovat týmy při vytváření hodnot. Musíme odhalit příležitosti, odvážit se, učit se, učit se. Koncepce a nástroje moderního řízení lze shrnout pomocí agility, narušení, inovace, řízení změn.