MBASTUDIES.CZ

Kombinované Management Francie - Management programy Francie Management

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované MBA Francie - Udělejte si on-line MBA Francie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

6 Výsledky v Management, Francie Filter

MBA Online řízení digitální transformace (ISG EPITA)

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce Přihlašování započato Francie France Online Alžírsko Algeria Online Belgie Belgium Online Kanada Canada Online Kongo Congo ROC (Brazzaville) Online Pobřeží slonoviny Cote d'Ivoire Online Francouzská Guyana French Guiana Online Francouzská Polynésie French Polynesia Online Gabon Gabon Online Libanon Lebanon Online Lichtenštejnsko Liechtenstein Online Lucembursko Luxembourg Online Madagaskar Madagascar Online Martinik Martinique Online Mauricius Mauritius Online Niger Niger Online Réunion Reunion Online Švýcarsko Switzerland Online + 34 více

Master strategické výzvy digitální a globální transformace ekonomiky a rozvíjet 360 ° vize společnosti, aby získala výšku.

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíce Srpen 2020 Spojené království Glasgow Itálie Milan Německo Munich Čína Beijing Francie Toulouse + 9 více

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

MBA ve velkém řízení dat a rozhodovacím procesu

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Pochopte fungování své organizace a jejího prostředí, abyste byli schopni nastavit řídicí panely, které je budou sledovat, av iterační logice se přizpůsobovat a přizpůsobovat pomocí nejlepších nástrojů výpočetní.

MBA specializované řízení a marketing luxusu a módy

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

MBA ESLSCA Management a marketing luxusu a módy je dnes po desetileté existenci známý a uznáván jako jeden z nejlepších prostředků pro vstup do těchto činností.

Specializované MBA - Audit a řízení řízení

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

Auditor nebo vedoucí manažer řízení je silou návrhu lépe řídit rizika a posílit efektivitu společnosti. Vedle svých hlavních činností jsou křížově funkční a řídící funkce: odborná inteligence, provozní školení, sledování kvality atd.

MBA Specialized - řízení podnikových projektů

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

V globalizované a vzájemně propojené ekonomice je rozhodující schopnost podporovat týmy při vytváření hodnot. Musíme odhalit příležitosti, odvážit se, učit se, učit se. Koncepce a nástroje moderního řízení lze shrnout pomocí agility, narušení, inovace, řízení změn.