MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Spojené státy americké - Hempstead - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Spojené státy americké - Hempstead

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

MBA Arts Management je program určený pro studenty, kteří chtějí budovat kariéru v oblasti umění. Studenti si osvojí znalosti a dovednosti potřebné, aby byli konkurenceschopní s výzvami ve světě umění. Jak technologie se vyvíjejí a svět se vyvíjí, rozsah programu patří globalizace, nové technologie, budování značky a zákaznický vývoj.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Hempstead, New York je domovem pro 750.000 obyvatel, které z něj dělá druhý největší ve stavu po New Yorku. To je podáváno stabilní školní čtvrť av rámci svých hranic, existují různé instituce, které nabízejí různé programy.

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Spojené státy americké - Hempstead - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management kreativního průmyslu v Spojené státy americké - Hempstead Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Hempstead zde!

1 Výsledky v Management kreativního průmyslu, Hempstead Filter

Mba ve sportovním a zábavním managementu

HOFSTRA UNIVERSITY
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Hempstead

Program MBA připravuje studenty na manažerské pozice v různých typech organizací. Program vychází z klíčových obchodních kompetencí a funkční specializace, aby svým studentům rozdělil dovednosti v oblasti analýzy rozhodnutí a strategickou perspektivu obchodních problémů.