MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Severní Amerika

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Umění manažeři, kteří v těchto dnech potřebují stejný druh vzdělání jako obchodní vedení se nyní snaží získat diplom MBA v managementu umění. Tyto kvalifikace vám pomůže vytvořit a udržovat úspěšné umělecké organizace.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management kreativního průmyslu v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Management kreativního průmyslu, Severní Amerika Filter

Mba ve sportovním a zábavním managementu

HOFSTRA UNIVERSITY
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Hempstead

Program MBA připravuje studenty na manažerské pozice v různých typech organizací. Program vychází z klíčových obchodních kompetencí a funkční specializace, aby svým studentům rozdělil dovednosti v oblasti analýzy rozhodnutí a strategickou perspektivu obchodních problémů.