Filter
MBA
Německo Munich Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Německo - Munich - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Německo - Munich

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

MBA Arts Management je program určený pro studenty, kteří chtějí budovat kariéru v oblasti umění. Studenti si osvojí znalosti a dovednosti potřebné, aby byli konkurenceschopní s výzvami ve světě umění. Jak technologie se vyvíjejí a svět se vyvíjí, rozsah programu patří globalizace, nové technologie, budování značky a zákaznický vývoj.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Kombinované MBA studium Management kreativního průmyslu v Německo - Munich - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management kreativního průmyslu v Německo - Munich Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Munich zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management kreativního průmyslu, Munich

EU Business School

Společnosti nyní mají více kanálů, než kdy jindy, prostřednictvím kterých propagují své výrobky a značky. Praktická znalost designu, současné trendy a způsob, jakým ovliv ... [+]

Společnosti nyní mají více kanálů, než kdy jindy, prostřednictvím kterých propagují své výrobky a značky. Praktická znalost designu, současné trendy a způsob, jakým ovlivňují firemní praktiky, se rychle stávají klíčovou součástí úspěšné organizace. Prostřednictvím tohoto programu získáte obecné znalosti o historii designu a estetice, přičemž se učíte, jak nejlépe aplikovat tyto zásady na obchodní a výrobní postupy řízení.

Délka trvání: tři termíny / jeden rok (90 kreditů)

Umístění: Barcelona, ​​Ženeva, Montreux, Mnichov

Výukový jazyk: angličtina

Počáteční data: říjen / leden / březen

Vstupné: celoročně... [-]

Německo Munich
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině