Filter
MBA
Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Management kreativního průmyslu programy, vyhledejte nejlepší Management kreativního průmyslu programy zde! - Management kreativního průmyslu

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Lezení po firemním žebříčku ve světě umění, vyžaduje, kdo bude vždy na know nových a vyvíjejících se technologií a znalostí na trhu. Proto má titul MBA v oboru Arts Management je hrana pro studenty, kteří chtějí budovat kariéru v této oblasti. Program se zabývá globálními problémy a přístupy v oblasti kulturní, sociální, demografické, ekonomické, politické, právní a technické problémy, které mají vliv na oblast umění.

Kombinované Management kreativního průmyslu programy: Hledat zde pro programy Management kreativního průmyslu . Získejte všechny školy a on-line Management kreativního průmyslu directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Management kreativního průmyslu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Management kreativního průmyslu

EU Business School

Společnosti nyní mají více kanálů, než kdy jindy, prostřednictvím kterých propagují své výrobky a značky. Praktická znalost designu, současné trendy a způsob, jakým ovliv ... [+]

Společnosti nyní mají více kanálů, než kdy jindy, prostřednictvím kterých propagují své výrobky a značky. Praktická znalost designu, současné trendy a způsob, jakým ovlivňují firemní praktiky, se rychle stávají klíčovou součástí úspěšné organizace. Prostřednictvím tohoto programu získáte obecné znalosti o historii designu a estetice, přičemž se učíte, jak nejlépe aplikovat tyto zásady na obchodní a výrobní postupy řízení.

Délka trvání: tři termíny / jeden rok (90 kreditů)

Umístění: Barcelona, ​​Ženeva, Montreux, Mnichov

Výukový jazyk: angličtina

Počáteční data: říjen / leden / březen

Vstupné: celoročně... [-]

Španělsko Barcelona Švýcarsko Geneva Montreux Německo Munich  + 3 Více
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině