MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Management luxusního zboží v Francie - Paris - Zde naleznete Kombinované MBA studium Management luxusního zboží v Francie - Paris

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Luxusní management je považován za studium specializovaných dovedností v oblasti komunikace, prodeje, pohostinnosti a obchodních operací. Tato oblast studia pravděpodobně osvětlí potřebné tvrdé a měkké dovednosti, aby uspěla v kariérové ​​řízení luxusních značek.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Kombinované MBA studium Management luxusního zboží v Francie - Paris - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Management luxusního zboží v Francie - Paris Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paris zde!

1 Výsledky v Management luxusního zboží, Paris Filter

MBA specializované řízení a marketing luxusu a módy

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

MBA ESLSCA Management a marketing luxusu a módy je dnes po desetileté existenci známý a uznáván jako jeden z nejlepších prostředků pro vstup do těchto činností.