MBASTUDIES.CZ

Kombinované Management luxusního zboží Francie - Management luxusního zboží programy Francie Management luxusního zboží

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Luxusní MBA Management je program pro ty studenty, kteří chtějí začít svou kariéru v sektoru luxusního zboží. Tento titul nabízí specializaci v oboru kosmetiky, parfémů, lihovin a vín. Tento titul je apelovat na lidi, kteří jsou spojeny s módní průmysl.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované MBA Francie - Udělejte si on-line MBA Francie. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Management luxusního zboží, Francie Filter

MBA specializované řízení a marketing luxusu a módy

ESLSCA Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Francie Paris + 1 více

MBA ESLSCA Management a marketing luxusu a módy je dnes po desetileté existenci známý a uznáván jako jeden z nejlepších prostředků pro vstup do těchto činností.