Filter
MBA
Spojené státy americké Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Letectví Spojené státy americké - Letectví programy Spojené státy americké Letectví

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Budování kariéry v leteckém průmyslu vyžaduje aktualizovanou znalost dovedností technologií a pochopení toho, jak dynamický průmysl. MBA v letectví dává studentům to, co potřebují být připraveni čelit výzvám, že v této oblasti lídry. To jim umožňuje budovat sítě a sdílení vzdělávacích zkušeností, v interakci s ostatními studenty a odborníky v tomto oddělení.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované MBA Spojené státy americké - Udělejte si on-line MBA Spojené státy americké. Všechny Kombinované MBA program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Letectví, Spojené státy americké

Lynn University

Absolvování leteckého MBA je neuvěřitelným způsobem, jak otevřít nové příležitosti pro správu letišť a podnikání v řízení světových dýchacích cest. S touto specializací z ... [+]

Absolvování leteckého MBA je neuvěřitelným způsobem, jak otevřít nové příležitosti pro správu letišť a podnikání v řízení světových dýchacích cest. S touto specializací získáte základy znalostí, které se týkají problémů a výzev, které čelí světu letu.

Kurz je vytvořen tak, aby poskytoval odborné znalosti, že vedoucí představitelé letectví potřebují zůstat konkurenceschopní v terénu. Jako student programu provedete hloubkové zkoušky výzev a finančních procesů, které jsou jedinečné pro letecký průmysl. Učební plán vás provede různorodými dovednostmi a technikami, které vám pomohou vytvořit odborné znalosti jak v každodenním provozu managementu letiště, tak na strategii na vysoké úrovni. Budete se také účastnit podrobných diskusí o bezpečnosti, bezpečnosti letectví a pokroku v technologii řízení dopravy.... [-]

Spojené státy americké Boca Raton
Září 2019
Angličtina
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině