MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Strojírenský management v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované MBA studium Strojírenský management v Severní Amerika

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované MBA studium Strojírenský management v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Strojírenský management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Strojírenský management, Severní Amerika Filter

Master of Business Administration ve strojírenském managementu

Salem University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Carmel + 3 více

12-měsíční, 36-kreditní MBA ve strojírenském managementu připravuje na řízení více proměnných, které ovlivňují inženýrské procesy.