MBASTUDIES.CZ

Kombinované Strojírenský management programy, vyhledejte nejlepší Strojírenský management programy zde! - Strojírenský management

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Kombinované Strojírenský management programy: Hledat zde pro programy Strojírenský management . Získejte všechny školy a on-line Strojírenský management directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Strojírenský management zde!

3 Výsledky v Strojírenský management Filter

MBA ve strojírenském managementu

IUBH Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Od inženýrů se vyžaduje, aby zobrazovali velké množství vlastností, jako je přesnost, efektivita a spolehlivost. V oblasti inženýrského managementu se naučíte, jak tyto talentované jedince spravovat a zároveň vyvíjet a zlepšovat tržní strategie, řízení značky a ziskovost.

Magisterský Program Technologie Management (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 24 měsíce Říjen 2020 Německo Hamburg

Vezměte si další krok ve své kariéře! NIT Master Program (MA / MBA) v technologickém managementu připravuje vás na odpovědné vedení a řízení úkolů. Obsah je speciálně přizpůsoben požadavkům měnícího se pracovního prostředí prostřednictvím vysoké úrovně praktických zkušeností a projektového učení.

Master of Business Administration ve strojírenském managementu

Salem University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Carmel + 3 více

12-měsíční, 36-kreditní MBA ve strojírenském managementu připravuje na řízení více proměnných, které ovlivňují inženýrské procesy.