MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium Strojírenský management v Evropa - Zde naleznete Kombinované MBA studium Strojírenský management v Evropa

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Kombinované MBA studium Strojírenský management v Evropa - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Strojírenský management v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Strojírenský management, Evropa Filter

MBA ve strojírenském managementu

IUBH Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Od inženýrů se vyžaduje, aby zobrazovali velké množství vlastností, jako je přesnost, efektivita a spolehlivost. V oblasti inženýrského managementu se naučíte, jak tyto talentované jedince spravovat a zároveň vyvíjet a zlepšovat tržní strategie, řízení značky a ziskovost.

Magisterský Program Technologie Management (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 24 měsíce Říjen 2020 Německo Hamburg

Vezměte si další krok ve své kariéře! NIT Master Program (MA / MBA) v technologickém managementu připravuje vás na odpovědné vedení a řízení úkolů. Obsah je speciálně přizpůsoben požadavkům měnícího se pracovního prostředí prostřednictvím vysoké úrovně praktických zkušeností a projektového učení.