Filter
MBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Environmentální vědy - Zde naleznete Environmentální vědy studium

Když většina lidí myslí na někoho s titulem MBA, myšlenka podnikání tvrzené, vážný profesionální přijde na mysl; Nicméně, tam je více k oboru obchodní administrativy, než černých oblecích a aktovky. Zajímá vás, "Co je MBA v prostředí?" Můžete chtít, aby zvážila tuto možnost obohacující.

Protože svět je stále více ekologicky opatrnější, velké podniky dělají přechod pro úsporu energie, šíří povědomí zákazníků a zaměstnanců, a vytvořit zelených obchodní praktiky. MBA v programu pro životní prostředí je navržena tak, aby vychovávat své účastníky k politice v oblasti životního prostředí a naučit je, jak integrovat tyto znalosti profesionálním světě. To zahrnuje stanovení zásad pro organizace, vzdělávat ostatní o své zelené dopadu, a pomáhá vytvořit a podporovat šetrné k životnímu prostředí obchodních praktik.

Vzhledem k tomu, že je silný tlak v profesionálním světě ke zvýšení povědomí o životním prostředí, trh práce je vhodná pro každého, kdo sleduje tento titul. Nicméně, pro mnohé vědomím, že se snaží, aby svět byl lepším místem je největší motivací.

I když náklady na navštěvování školy se liší podle instituce, existuje mnoho dalších možností jsou dnes k dispozici, než tam jednou byli. Nebylo to tak dávno, co sledují MBA znamenalo uvedení svou kariéru v pořadí a jít zpátky do školy na dva až čtyři roky. Nejen, že to bylo skličující myšlenka, to byl také drahý; Nicméně, s růstem on-line magisterských programů dnes někdo může vrátit do školy. Většina on-line instituce nabízejí cenově dostupné, flexibilní kurzy speciálně pro studenty, kteří mají další povinnosti mimo školu.

Existuje mnoho míst k dispozici pro lidi, kteří získají titul MBA v oboru životního prostředí. Nejvíce nedávno, velké firmy hledají manažery životního prostředí zavést a prosazovat politiky povědomí o životním prostředí. Další možnosti kariéry patří práce pro neziskové organizace, které slouží jako projektových manažerů, nebo pracují ve vládě.

 

Studenti se zájmem sleduje míru on-line by měl začít tím, že zkoumá naše webové stránky a zkoumat programy, které nabízíme. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Environmentální vědy

Renewables Academy AG (RENAC)

Online magisterský titul MBA Renewables poskytuje Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost. ... [+]

Beuth univerzita aplikovaných věd Berlín a Renewables Academy (RENAC) společně nabízejí první program dálkového učení s možností získat diplom Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost - MBA Renewables.

Program kombinuje ekonomické, technické, právní, politické a organizační znalosti přizpůsobené odvětvím obnovitelné energie a energetické účinnosti. Díky holistickému přístupu získají studenti přehled a porozumění:

různé technologie RE a jejich aplikace a výhodymezinárodní energetické politikymechanismy podpory ekologických energetických technologiíjak těmto technologiím profitovat v průmyslu... [-]
Německo Berlín
Říjen 2020
Angličtina
Kombinované
5 semestry
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině