Filter
MBA
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium v Lotyšsko - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Lotyšsko

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Kombinované MBA studium v Lotyšsko - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Lotyšsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Riga Business School

RBS Professional MBA je nejstarší a nejprestižnější MBA program, v Lotyšsku, a je navržena tak, aby manažery schopných dovedně pracovat v globálním podnikatelském prostře ... [+]

RBS Profesionální MBA je nejstarší a nejprestižnější MBA program, v Lotyšsku, a je navržena tak, aby manažery schopných dovedně pracovat v globálním podnikatelském prostředí. Program umožňuje vůdce s dovednosti a schopnosti potřebné k řešení složité obchodní problémy, inovace, a zlepšit svět.

Program

Studenti mohou získat General MBA nebo vybrat ze tří specializací:

Marketing. Mít specializaci v oblasti marketingu znamená, že budete moci vést celý proces uvádění na trh. Ještě důležitější je, jste připraveni vyhrnout si rukávy a práci, protože vám v reálném světě expozice a praxe během celého kurzu. Finance. Mít specializaci v oblasti financí znamená, že budete hluboce porozumět složitosti finančních trhů, různé typy investic, a program vám dává přísné analytické nástroje potřebné pro inteligentní financování a investiční rozhodnutí. IT. Mít specializaci v to znamená, že bude připraven na roli v hospodářském odvětví specialista na přední 21. století společnostech, kde IT management hraje klíčovou roli, stejně jako vám umožní využít dnešní IT řešení konkurovat na globálním trhu , ... [-]
Lotyšsko Riga
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině