MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Kolumbie - Ibagué - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Kolumbie - Ibagué

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Kolumbie, oficiálně Kolumbijská republika je unitární konstituční republika tvoří dvaatřicet oddělení.

Toto město je známo, že hudba kapitál v Kolumbii. Cizinci, zejména studentům, kteří milují tato kultura by chtěli studovat a usadit se v tomto městě ve srovnání s jinými regiony. Instituce jsou vynikající v tom, co nabízejí, takže Ibague Tolima jediná svého druhu.

Dálkové MBA studium v Kolumbie - Ibagué - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Kolumbie, Ibagué. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, Ibagué, Dálkové Filter

Master of Business Administration (MBA)

Anderson University South Carolina
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Anderson Kolumbie Ibagué Greenville + 4 více