Filter
MBA
Keňa Kikuyu Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Keňa - Kikuyu - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Keňa - Kikuyu

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Země nalézt ve východní Africe se oficiálně nazývá Keňské republice. Přestože vzdělávací systém byl koloniální a Velké Británii, a země má dnes 8-4-4 systémy vzdělávání. 8 let ZŠ a 4 roky středního vzdělání. Vysokoškolské vzdělání trvá 4 roky. To nahrazuje 7-4-2-3 systému.

Dálkové MBA studium v Keňa - Kikuyu - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Keňa, Kikuyu. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Kikuyu, Dálkové

The Presbyterian University of East Africa

Škola obchodních a manažerských studií se zaměřuje na poskytování kvalitní školení, které budou mít dopad na celý svět. Doufáme, že zde naleznete informace v této brožuře ... [+]

Škola obchodních a manažerských studií se zaměřuje na poskytování kvalitní školení, které budou mít dopad na celý svět. Doufáme, že zde naleznete informace v této brožuře užitečný, když se rozhodnete na zápis.

Program MBA vám dává svobodu zažít celou řadu oborů, od tradičních disciplín, jako je účetnictví, ekonomie a HR, až po více současných oborů, suchas Správa informačních technologií, mezinárodní obchod, marketing a strategické řízení. Tyto a další jednotky řízení povinný jádra jsou navrženy tak, aby všem studentům na obvyklou úroveň a zkušenosti. Tyto klíčové v tom je také zaměřit se na zaměstnatelnost dovednosti, jako je efektivní komunikace, týmové práce, řešení problémů, myšlení kriticky, a rozvíjet iniciativu a podnikání.... [-]

Keňa Kikuyu
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině