MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Program MBA na Ariel University (AU) je navržen tak, aby rozvíjel komplexní pohled studentů na management a připravoval je na efektivní práci na manažerských pozicích v podnikání, státní správě a nevládních organizacích. Program navazuje na přijaté kursy MBA na předních obchodních školách v Izraeli a v zahraničí a umožňuje účastníkům uspět v různých oborech, v Izraeli a kdekoli na světě.

V tomto programu pro studenty mluvící anglicky bude první ročník studia veden v angličtině s postupným přechodem na hebrejštinu, zatímco studenti se učí jazyk, včetně hebrejských obchodních podmínek. Ve druhém roce se studium koná v hebrejštině, i když většina požadovaných čtení bude i nadále v angličtině.

Tento dvouletý (šestiletý) program vede k plně akreditovanému izraelskému magisterskému titulu a dává vám možnost se ponořit do každodenního života v Izraeli.

Poslední aktualizace Červenec 2019

Informace o škole

Ariel University, originally established as a small college in 1982, was officially recognized as a full research university in 2012, making it Israel’s newest university. It is evolving into a major ... Čtěte více

Ariel University, originally established as a small college in 1982, was officially recognized as a full research university in 2012, making it Israel’s newest university. It is evolving into a major institution of research and higher education. The university’s bold new spirit is flowing from the Land of Israel, the home of the Bible, into the heart of academia. Ariel University presents a fresh perspective on contemporary Zionism and strives to revive the values of nation-building through dedication to excellence in science and research and championing social challenges. Méně