MBASTUDIES

Dálkové Islámské finančnictví programy, vyhledejte nejlepší Islámské finančnictví programy zde! - Islámské finančnictví

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Bankéři, investoři a účetní, kteří hodlají dále pochopení islámských financí nebo zabezpečených akreditací v souvisejících postupech by mohl najít těchto cílů dosáhnout prostřednictvím akademického programu. Témata v těchto kurzech by mohla zahrnovat otázky Šaría na dodržování předpisů a trendy na trhu.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Dálkové Islámské finančnictví programy: Hledat zde pro programy Islámské finančnictví . Získejte všechny školy a on-line Islámské finančnictví directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Islámské finančnictví zde!

2 Výsledky v Islámské finančnictví, Dálkové Filter

MBA v islámských financích

Gulf College Oman
MBA
14 Bře 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
01 Bře 2021
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento program je nabízen v akademické spolupráci s Cardiff Metropolitan University ve Velké Británii

Čtěte více

Příklad programu

Example school
Bakalář
Executive Courses
Bře 2021
<
Denní studium
Angličtina
Online forma

123

Čtěte více