MBASTUDIES

Dálkové Investice programy, vyhledejte nejlepší Investice programy zde! - Investice

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Studenti, kteří sledují vzdělání investic mohou zjistit, že jsou schopni vybrat ze široké řady kariéry díky jejich školení a soustředit se na klíčové finanční dovednosti. Ty mohou zahrnovat pracovní nabídky jako junior finanční analytik, finanční poradce a další.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Dálkové Investice programy: Hledat zde pro programy Investice . Získejte všechny školy a on-line Investice directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Investice zde!

7 Výsledky v Investice, Dálkové Filter

Finanční oceňování a řízení investic MBA

Lynn University
MBA
Zář 2020
<
Kombinované
Angličtina
Kampus
Online forma

Schopnost inteligentně řídit finance, a to jak pro organizace, tak pro jednotlivce, je velmi vyhledávaná dovednost. Finanční MBA vám nabízí příležitost začít se stát expertem ...

Čtěte více

Master of Business Administration (MBA) v oblasti financí a zodpovědných investic

Sustainability Management School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Převážně profesionálně orientované vzdělávání, které se zabývá podnikovými financemi a širší program udržitelnosti pro odpovědné investice.

Čtěte více

Master of Business Administration (MBA) v oboru mezinárodní finance (3 akreditace)

IFM University - Institute of Finance and Management, Geneva Switzerland
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Tento titul připravuje absolventy na úspěšnou manažerskou kariéru ve finančních institucích, bankách, investicích, finančních společnostech, penzijních fondech, makléřských fi ...

Čtěte více

MBA v oblasti financí

Kazakh British Technical University (KBTU)
MBA
<
Denní studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

Program MBA ve financích je zaměřen na přípravu studentů na úspěšnou kariéru ve finančním a investičním rozhodování. Specializované oblasti studia zahrnují Corporate Finance, ...

Čtěte více

Mezinárodní MBA Focus Finance

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
2 semestry
Angličtina
Kampus

Začněte studovat základní moduly na IGC v Brémách a specializujte se na mezinárodní finance

Čtěte více

Korea University Business School
MBA
Bře 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Nebo mohou splnit všechny požadavky na studium do třetího semestru a pak získat práci v posledním semestru a zároveň provádět nezávislou studii nebo vypracovat odbornou zprávu ...

Čtěte více

Online MBA v oblasti financí a zodpovědných investic

Sustainability Management School
MBA
Dub 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
18&nbsp;-&nbsp;36 měsíce
Angličtina
Online forma

Náš on-line program je 100% online! Je to příležitost pro vás, abyste pokročili ve své kariéře a rozvíjeli nové dovednosti v oblasti řízení udržitelnosti.

Čtěte více