MBASTUDIES

Informační management - Zde naleznete Informační management studium

Master of Business Administration je dalším krokem ve vašem vzdělání v oboru po ukončení bakalářského studia. Ukazuje plné pochopení předmětu pro budoucí zaměstnavatele.

Co je MBA v oblasti řízení informací? Pochopení, jak shromažďovat, zpracovávat a distribuovat informace v dnešním rychle se rozvíjejícím a měnícím se světě podnikání, je neocenitelné. MBA v řízení informací vám může poskytnout dovednosti potřebné k vyniknutí tím, že staví na vašich znalostech o informačních databázích, softwaru a systémech pro zpracování dat a analýzu a kvantitativní metody měření. Pravděpodobně zjistíte, že program nabízí potřebné nástroje k překlenutí propasti mezi daty a výsledky správnou analýzou a zpracováním těchto informací.

Výhody takového programu mohou přesahovat vaše profesionální cíle a pomohou vám dosáhnout osobního růstu. Nejenže se budete pravděpodobně naučit věci jako návrh a vývoj technologie, ale často získáte dovednosti, jako je řízení času a organizace.

Náklady na program, jako je tento, se liší podle několika faktorů, jako je umístění a formát programu. Speciální ceny a výdaje můžete získat přímo z vaší školy.

Kariéra v oblasti správy informací pokrývá celé spektrum. Můžete se rozhodnout jít do pozice, ve které provádíte návrh a vývoj zkušeností uživatelů pro soukromou společnost jako informační specialistu. Pozice ve vládě jsou také k dispozici, s pracovními pracovníky jako odborník na sběr dat a analýzu nebo strategický manažer. Případně můžete získat pozici jako spisovatel nebo editor pro publikaci v oboru nebo jako učitel v instituci vyššího vzdělávání. Můžete také zjistit, že jste schopni nabídnout další vzdělávání pro zaměstnance pracující v oboru jako konzultant.

Školy v mnoha částech světa nabízejí takové tituly, a to jak na akademické půdě, tak na internetu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

7 Výsledky v Informační management Filter

MBA - IT Management

IUBH University of Applied Sciences
MBA
Dub 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Zajímají vás různé technologie a vždy jste se chtěli dozvědět více o správě informací? MBA v oboru IT managementu na IUBH Online se zaměřuje na IT infrastruktury, koncepty mez ...

Čtěte více

Executive MBA ISG EPITA Správa digitální transformace

IONISx
EMBA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Francouzština
Online forma

Program Executive MBA ISG EPITA Management digitální transformace je zaměřen na manažery a budoucí manažery, kteří si kromě svých odborných dovedností v oblasti řízení, obchod ...

Čtěte více

MBA v oblasti řízení informačních technologií

Institute of Accountancy Arusha
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento program je šitý na míru pro absolventy a středního managementu, které chtějí pochopit roli informačních technologií ve strategickém řízení.

Čtěte více

Výkonný Master v oblasti informačních a komunikačních technologií řízení

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Online forma

Tato Výkonný Master (EMBA), v informačních a komunikačních technologií studijním programu řízení je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně ...

Čtěte více

Master of Business Administration (MBA): Důraz na řízení informačních technologií

National American University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Koncentrace v oblasti řízení informačních technologií je určena pro školení manažerů v oblasti bezpečnosti internetu / internetu. Úřad práce práce USA (BLS.gov) uvádí seznam k ...

Čtěte více

MBA V Oboru Informační Technologie Management

Boise State University College of Business & Economics
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Poskytuje vysoce tržně a jedinečné dovednosti potřebné pro efektivní funkci v těch manažerských pozicích

Čtěte více

Manažerské informační systémy MBA

Mississippi College School of Business
MBA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

MBA s MIS Concentration se zaměřuje na technické dovednosti potřebné v dnešním obchodním světě.

Čtěte více