MBASTUDIES

Inženýrství v Severní Amerika - Inženýrství Inženýrství programy v Severní Amerika

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Inženýrství v Severní Amerika - Udělejte si Inženýrství v Severní Amerika. Získejte všechny program Inženýrství a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

4 Výsledky v Inženýrství, Severní Amerika Filter

MBA ve strojírenském managementu

Westford University College
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Dnešní inženýři jsou povinni být vyškoleni v oblasti všeobecného managementu i specifického inženýra, který bude využíván technickými týmy, které mají být řízeny. Inženýrství ...

Čtěte více

Master of Business Administration ve strojírenském managementu

Salem University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

12-měsíční, 36-kreditní MBA ve strojírenském managementu připravuje na řízení více proměnných, které ovlivňují inženýrské procesy.

Čtěte více

Magistr v inženýrství a MBA

Southern Methodist University Cox School of Business
MBA
Zář 2021
Angličtina

Za dva roky můžete získat magisterský titul v oboru strojírenství a MBA a absolvent připravený převzít vedoucí úlohu v rozvíjejícím se technologickém sektoru v Dallasu nebo mi ...

Čtěte více

MS / MBA: INŽENÝRSKÉ VĚDY

Harvard University
MBA
Zář 2021
Angličtina

Program MS / MBA: Engineering Sciences je společný studijní program mezi Harvard Business School a Harvard John A. Paulson School of Engineering and Applied Sciences prostředn ...

Čtěte více