MBASTUDIES

Globální management v Německo. Zde naleznete Globální management studium v Německo

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Globální management, který se odkazuje na způsob, jakým společnost nakládá s jeho mezinárodní obchod, může pomoci jednotlivcům řešit svět průmyslu z všeobecného hlediska. Globální programy pro správu týkat témat, jako je historie a kultury s cílem pomoci podnikům řádně fungovat v jiných oblastech světa.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Globální management studium v Německo. Veškeré informace o studiu Globální management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

2 Výsledky v Globální management, Německo Filter

Globální MBA

Berlin School Of Business & Innovation
Globální studium MBA
<
Denní studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

V průběhu 18měsíčního programu budete mít příležitost naučit se dovednosti potřebné pro práci v globální ekonomice. Také si vyberete Pathway na základě vašich kariérních cílů: ...

Čtěte více

MBA v globálním řízení

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
Říj 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Abychom drželi krok s rychle se měnícím světem, ve kterém žijeme, je od budoucích manažerů a lídrů vyžadováno, aby měli široké mezinárodní manažerské dovednosti a hluboké poro ...

Čtěte více