MBASTUDIES

Globální management v Francie. Zde naleznete Globální management studium v Francie

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Globální management, který se odkazuje na způsob, jakým společnost nakládá s jeho mezinárodní obchod, může pomoci jednotlivcům řešit svět průmyslu z všeobecného hlediska. Globální programy pro správu týkat témat, jako je historie a kultury s cílem pomoci podnikům řádně fungovat v jiných oblastech světa.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Globální management studium v Francie. Veškeré informace o studiu Globální management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

1 Výsledky v Globální management, Francie Filter

MBA Global - řízení luxusních značek

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
MBA
Dub 2021
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

MBA Global - Luxury Brand Management byl vyvinut v úzké spolupráci se společnostmi v luxusním sektoru. Kurzy jsou přehodnocovány a upravovány v souladu s převládajícími ekonom ...

Čtěte více