MBASTUDIES

Globální řízení v Severní Amerika - Globální řízení Globální řízení programy v Severní Amerika

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Při přípravě na kariéru v mezinárodně připojeném oblasti obchodu, jako jsou finance nebo logistiky, studenti zvážit program v globálním vedení. Tyto kurzy mohou dovolit student získat mezinárodní zkušenosti nezbytné k dosažení úspěchu v různých disciplínách.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Globální řízení v Severní Amerika - Udělejte si Globální řízení v Severní Amerika. Získejte všechny program Globální řízení a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Globální řízení, Severní Amerika Filter

Globální MBA

Long Island University, Post Campus
Globální studium MBA
<
Denní studium
<
11 měsíce
Angličtina
Kampus

LIU je jeden rok globální MBA je jedinečný program pro studenty, aby se pohlcující učení zkušenosti ve třech světových centrech: Londýn, Šanghaj a New York.

Čtěte více

PLNĚ ČASOVĚ MBA

Texas A&M University Mays School of Business
MBA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Vy, jako student MBA na plný úvazek, absolvujete osobní a profesionální transformaci. Náš program vyniká v tom, že poskytuje každému studentovi individualizovanou zkušenost s ...

Čtěte více